Pozycjonowanie sklepów internetowych Kraków

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest już odrębną dziedziną SEO. Tego typu witryny mają nieco odmienny charakter niż standardowe strony firmowe. W związku z tym potrzebna jest dodatkowa wiedza, aby dobrze przeprowadzić pozycjonowanie e-commerce. Kraków może już korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Choć oczywiście sklep internetowy najczęściej promujemy na całą Polskę, a gdy są na to zasoby – również na inne kraje, do których jest możliwa wysyłka zamówionego towaru. Jednak takie kwestie ustalimy na samym początku naszej współpracy. Ponadto systematycznie będziemy sprawdzać nowe możliwości rozwoju dla Twojego biznesu.

Podstawowa zasady pozycjonowania pozostają w e-commerce niezmienna. Dobrze dobranie fraz oraz stała dbałość o pozycje w wynikach wyszukiwania Google, mają się przełożyć na zwiększenie wartościowego ruchu na stronie. Jednak w przypadku sklepu internetowego równie ważne są inne działania. Będzie to przede wszystkim optymalizacja witryny nie tylko dla robotów wyszukiwarek, ale przede wszystkich dla osób przeglądających e-sklep i dokonujących w nim zakupów. Właśnie dlatego od dobrego audytu SEO zaczyna się profesjonalne pozycjonowanie e-commerce. Kraków i cała Polska najprawdopodobniej chętnie skorzystają z oferty Twojego e-sklepu. Jednak najpierw muszą się o niej dowiedzieć! I właśnie w tym zakresie oferujemy swoje wsparcie.

Badania wskazują na rosnącą ilość transakcji dokonywanych przez internet. 80% z nich ma swój początek właśnie w Google. Z tego też względu dla wielu sklepów internetowych obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, będzie miała znaczący wpływ na wysokość sprzedaży. Aby to uzyskać – niezbędne jest pozycjonowanie e-commerce. Kraków nie musi być jedynym rynkiem, na którym działasz. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wypromowaniu swojego e-sklepu w Google – napisz do nas. Chętnie pomożemy.