Remarketing Kraków

Jak działa remarketing?

W jaki sposób spowodować, by potencjalni klienci, którzy odwiedzają stronę firmową, ale opuszczają ją bez dokonania konwersji, znów na nią powrócili i tym razem skorzystali z oferty?W tym celu stosuje się profesjonalne i dobrze zaplanowane działania, takie jak remarketing. Ta strategia okazuje się niezwykle skuteczna w przypadku niezdecydowanych użytkowników internetu.

Remarketing Kraków - szybkie i zadowalające efekty

Nasza agencja specjalizuje się w działaniach remarketingowych, polegających między innymi na wyposażeniu strony firmowej w narzędzia pozwalające niejako "śledzić" użytkowników internetu, odwiedzających konkretną witrynę www. Po jej opuszczeniu, wszędzie, gdzie pojawiają się oni w sieci, zobaczą reklamy kierującą do strony docelowej. Potocznie mówi się, że "reklama sama chodzi" za nimi. To szybki i pewny sposób na to, by firma zyskała nowych klientów Pozwala im przypomnieć o jej ofercie i skłania do ponownego odwiedzenia witryny. Rezultaty pojawiają się szybko i są naprawdę satysfakcjonujące.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która wyposaży dowolną witrynę w specjalny skrypt, zapisujący ciasteczka witryny u odwiedzających ją użytkowników. Dzięki temu, nawet jeżeli w danej chwili potencjalny klient opuści stronę firmową, za jakiś czas najprawdopodobniej do niej wróci, ponieważ pojawiające się reklamy będą na niego skutecznie oddziaływać. Remarketing (Kraków) sprawdza się także w przypadku klientów, którzy raz dokonali już konwersji. W ten sposób można zbudować z nimi długotrwałe relacje biznesowe, dzięki czemu staną się stałymi klientami firmy.