CRO (Conversion Rate)

CRO (Conversion Rate) Kraków to profesjonalna konwersja. Głównym jej celem jest zwiększenie sprzedaży, bez dodatkowych wydatków na reklamę. Dzięki podjętym działaniom wartościowy ruch na stronie zwiększa się. Osoby odwiedzające witrynę wykonują pożądany akcje, tym samym zwiększają sprzedaż i zyski przedsiębiorstwa.

CRO (Conversion Rate) rozpoczyna się najczęściej od przeprowadzanie audytu wstępnego. Na jego podstawie bada się, co sprawia, że użytkownicy wchodzą na stronę przedsiębiorstwa. Oprócz tego poszukuje się motywów ich postępowania m.in. co sprawia, że rezygnują z zakupu; jaką ścieżką poruszają się po sklepie; kiedy zakupują dany produkt. Ponadto analizuje się układ sklepu online, a także treści umieszczone w witrynie. Kompleksowe badanie zachowań potencjalnych klientów, pozwala na wprowadzenie skutecznych zmian na stronie.

Conversion Rate - Kraków

Optymalizacja konwersji ma na celu zwiększyć ilość dokonywanych zakupów. Potencjalny klient trafiając na stronę przedsiębiorstwa musi spędzić, jak najwięcej czasu na przeglądaniu oferty. Dzięki unikalnym i interesującym treściom, zwiększa się szansa sprzedaży produktu. Dąży się do tego, aby zminimalizować częstotliwość porzucania koszyków. Ważna jest również nawiązanie stałego kontaktu z potencjalnym klientem np. poprzez newsletter. Wszystkie wprowadzone zmiany są testowane. Pozwala to na poznanie ich realnego wpływu na współczynnik konwersji. Dokonywane przekształcenia zwiększają skuteczność prowadzonych kampanii reklamowych i innych działań marketingowych.